Hakkımızda

FurkanPen, ailesi olarak 1997 yılında girdiğimiz PVC sektöründe, bugüne gelindiğinde Türkiyen’nin pimapen kapı pencere üretimi sıralamasında ilk beş firmadan biri olmuştur.
Bu başarımızı ”Müşteri memnuniyetini önceleyen profesyonel hizmet anlayışı”mızdan aldık. Üretimden montaja her aşamada yüksek kalite standartlarından taviz vermeden sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle daima ”müşteri memnuniyeti”ni ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Satıştan üretime, üretimden montaja, montajdan kalite kontrole kadar profesyonel personelimiz ve alanında uzman montaj ekiplerimiz ile; hep bu kaliteli hizmet anlayışıyla çalışarak ilerliyoruz.

Sektörde planlı çalışma ve hizmet kalitesinin artmasına yönelik sürekli teknolojik yatırımlarımızla, 5.000 m2’lik modern üretim tesisi ve yaygın showroom ağımızla 20 yıl gibi bir sürede yurt genelinde 40.000’i aşkın daire teslimi ve 5000'i aşkın müşterimize ulaşan hizmetimizle bugün ilk dört pimapen üreticisi'nden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

PVC kapı ve pencere sistemlerinin yanında alüminyum kapı ve pencere sistemleri, panjur, monoblok panjur ve kepenk sistemleri, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, sineklik üretimleriyle de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kalite kontrol uzman ekibimizle denetlenen üretimlerde, 2 yıl imalat ve montaj garantisi ve 10 yıl şişe cam garantisi sunarken, ayıca iş teslim tutanağı ile siz değerli müşterilerimizin görüşlerine başvurarak, kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek için çalışmaktayız.

Yüksek kalite anlayışımız ve üretici bayi fiyat avantajlarımızla daima müşteri memnuniyeti için çalışmayı gaye edindik.

Memnun kalacağınız kalite ve hizmet anlayışımızla tanışmanız dileğiyle...

Kalite Politikamız

PİMAŞ kurulduğu günden itibaren, ürettiği her ürünle sektörünün standartları belirleyen öncü kuruluşu olmuştur. Gerek Türkiye’nin, gerekse uluslararası bağımsız kuruluşlarından ürünlerine kalite onayları alınmıştır.

PİMAŞ, “Her Koşulda Müşteri Tatmini” hedefi ile, Kalitenin en yüksekdeğere çıkartılması için gerekli Kalite Yönetim Sistemi ve Organizasyon yapısını kurmayı hedef seçmiş ve bu hedefe ulaşmak için; Kalitenin Sisteme dayalı olarak güvence altına alınması bilinci, tüm PİMAŞ çalışanları tarafından benimsenerek ilke haline getirilmiştir. Bu çerçevede Pimaş, Toplam KaliteYönetimi Felsefesi ve TS-ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Yönetim Sistem Standardını esas almıştır. Bu standarta uygunluğun sağlanması ve YönetimSisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi Yönetimin sorumluluk ve güvencesi altındadır.

Kalitenin ‘Müşteri İsteklerine Uygunluk Derecesi’ olduğuna inanan PİMAŞ çalışanları, Topyekün Ekip Çalışmaları ile Sistemi desteklemektedirler…

Kalite Belgelerimiz

YUKARI
WhatsApp
444 3 210